Zastřešení a krytina na pergoly

Rozhodli jste se pro stavbu pergoly? Ale nevíte, jaký typ zastřešení a krytiny na pergolu zvolit? Spolehněte se na odborníky z firmy Maron. Zajistíme za vás vše potřebné od návrhu pergoly až po její montáž
Pusťte se do realizace svého snu a vybudujte si místo, kde budete s radostí odpočívat.

Vyberte si zastřešení podle svého gusta

  • Rozhodnout se můžete pro pevné zastřešení pergoly, např. dřevem, sklem, či makrolonem. Bohužel nevýhodou tohoto řešení je nepohyblivost a tudíž neměnnost střechy. V případě, že se rozhodnete pro tento typ zastřešení, nemáte pak možnost reagovat na měnící se počasí. Zvolte proto pergoly Pratic, které nabízejí ideální variantu posuvné střechy.
  • Pro střechyposuvných pergol se používá třívrstvá tkanina Precontraint, která je nepromokavá, nehořlavá, odolná vůči UV záření a v běžném provozu téměř nezničitelná. Navíc je vyztužená příčnými hliníkovými profily, takže skvěle odolává i silnému větru a dešti.
  • Přemýšlíte-li o variantě pergoly se zadní nekrytou stěnou, doporučujeme doplnit pergolu o malou systémovou krycí stříšku z pevného materiálu, pod kterou se schová pohyblivá střecha ve shrnutém stavu. Prodlouží to její životnost, zejména v zimním období.
  • Myslíte také nad zastíněním pergoly i z bočních stěn? Doporučujeme rozhodnout se pro průhlednou fólii, která výborně chrání před větrem a deštěm. Jako skvělá obrana proti slunečnímu žáru funguje speciální textilie Soltis. Vytvoříte si tak krásnou zimní zahradu.

Vytvoříme vám cenovou nabídku přesně na míru. Obraťte se na nás, zajistíme za vás vše od návrhu až po montáže pergoly dle vašich představ.

Krytina na pergolu je bezúdržbová

Ať se již rozhodnete pro jakýkoliv typ krytiny na pergolu, jistě vás potěší, že profily jsou ošetřeny práškovým vypalovaným lakem, a tak vaše pergola nepotřebuje další údržbu. Navíc jsou pergoly firmy Maron testovány 5000 cykly zavření a otevření se zátěží 100kg, což odpovídá 15letému dennímu používání. Pořiďte si krásnou pergolu k vašemu domu a užívejte si pohody za jakéhokoliv počasí.

Napište si o zastřešení pergoly ještě dnes!

Tisknout


Rychlý kontakt

Maron CZ s.r.o.
Kozácká 12
101 00  Praha 10

Tel.: 271 740 363, 271 741 373
Fax: 271 740 362
GSM: 602 135 791, 777 135 791
E-mail:

Otevírací doba: PO - PÁ, 8 - 18 hod

Pobočka Maron - Zlín
Tř. T. Bati 364 ( u benziny OMV)
763 02 Zlín -Louky

Tel./fax: 577 437 545
GSM: 602 748 637
E-mail:


Ondřej Behún