Moderní pergoly

Schovejte se do stínu praktických moderních pergol od firmy Maron. V létě vás uchrání pergoly na míru před ostrými slunečními paprsky, na jaře a na podzim před nečekanými dešťovými přeháňkami.

Posuvná pergola nebo pergola přímo ke zdi, které představují elegantní přechod z vnitřního do vnějšího prostoru? Je jen na vás, co si vyberete. Nebojte se proto obrátit na profesionály a chtějte moderní pergolu na svou zahradu.

Vytvoříme vám cenovou nabídku přesně na míru. Nabízíme Vám luxusní pergoly, které se i s montáží a DPH mohou cenově vejít do 100 000,- Kč.

A proč jsou vlastně pergoly tak oblíbené?

  1. Pergoly venkovní jsou vyráběny ze dřeva a hliníkových profilů, což zaručuje jejich velkou stabilitu a odolnost i za toho nejhoršího počasí.
  2. Je radost pergolu udržovat, jelikož jsou profily ošetřeny speciálním práškovým vypalovaným lakem, který nepotřebuje další údržbu.
  3. Elegantní design moderní pergoly vás vezme za srdce, a to především díky kvalitním materiálům, které vytvoří estetický prvek na zahradě či terase.
  4. Možnost pohyblivé pergoly se shrnovací střechy, která je tvořena speciálně zesílenou, nepromokavou textilií vyztuženou příčnými hliníkovými profily, jež je nehořlavá a odolná proti UV záření.

Kam s ní?

Zvolte si, zda ovládat pergolu manuálně či elektromotorem.

Pod slovem pergola si každý z nás představí pomyslné místo odpočinku, kterému vévodí krásný zahradní krb. Venkovní pergoly porostlé květinami, například převislými růžemi či psím vínem působí vzdušně a v letě lákají k posezení.

Před samotnou realizací pergoly na míru je nutné vybrat to správné místo v zahradě. Pokud se na vašem pozemku nachází opuštění kout, umístěte do něho právě pergolu. Z nevýrazného koutu zahrady tak vytvoříte dominantu vašeho domova. Pokud nemáte jasnou představu o své nové pergoleinspirujte se našimi již realizovanými projekty.

Sháníte kvalitní pergoly vhodné do každé zahrady? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Rychlý kontakt

Maron CZ s.r.o.
Kozácká 12
101 00  Praha 10

Tel.: 271 740 363, 271 741 373
Fax: 271 740 362
GSM: 602 135 791, 777 135 791
E-mail:

Otevírací doba: PO - PÁ, 8 - 18 hod

Pobočka Maron - Zlín
Tř. T. Bati 364 ( u benziny OMV)
763 02 Zlín -Louky

Tel./fax: 577 437 545
GSM: 602 748 637
E-mail:


Ondřej Behún